• Hücre Yenileyici Allantoin Masaj & Hydrating Losyon (Yüz & Vücut & El)


   300ml. Pompalı Ambalaj Profesyonel ve kişisel kullanım için uygundur.


Kesinlikle Tavsiye Ederiz!!


Relaxing Lavanta 
Rich Mango
Vanilya
Taze Çilek
Aloe Vera Super
France Gül


Seçeneklerinden Seçim Yapmayı Unutmayın


Yeni  Kakao ve Shea butter içeren PH 5.5 Formülü ile Sağlıklı Cilt için mükemmel seçim Cildinizi Neme doyuracak ve başka krem-losyon kullanmak istemeyeceksiniz nedenmi ?
 
Bu Özel losyonumuzun içeriği okadar zengindir ki 50ml lik Pahalı ambalajlarda 70 euro ya satılan Kremlerden bile daha zengindir aradaki tek fark  üreticiden tüketiciye ulaşan Fiyatların farkıdır. Ürünümüz Kesinlikle Mennuniyet Garantilidir.
 
Ayrıca Kanserojen ve üreme sistemine olumsuz etkileri olan ve piyasada birçok kozmetik üründe ucuz ve güçlü koruyucu olduğu için kullanılan "Paraben"ler kullanılmamıştır ve hiçbir formülasyonumuzda kullanılmaz
 
Vücut, El ve Yüz için Gündüz & Gece kullanıma uygun. Salyangoz özlü (allantoin) Yoğun nemlendirme ve besleyicilik özellikli çok özel bir losyondur. Spa'ların tercih ettiği aromaterapi masaj uygulamaları ve yoğun nemlendirme amaçlı kullanım için formulize edilmiştir. içeriğindeki Hücre yenileyici bitkisel kaynaklı Allantoin, D-panthenol, Soğuk Pres Üzüm çekirdeği yağı, Kakao yağı Shea yağı, jojoba yağı, badem yağı, ve bol E vitamini ile tüm cildinizin yoğun olarak nemlenmesine yardımcı olur.

Cildin ortalama pH değeri 5.5 tir. Bu değer, ciltte bulunan asidik maddeler (ter, sebum ve cilt hücreleri) tarafından üretilmiştir. Cildin asidik özelliğinin işlevi, koruyucu asit örtü terimiyle açıklanmıştır.
Görevi, cildi zararlı mikroorganizmalardan ve çevrenin zararlı etkilerine karşı korumak, böylece cildi enfeksiyon, alerji, tahriş ve kuruluğa karşı korumaktır. Buna ek olarak, bozulmamış asit örtüsü doğal deodorant etkisi gösterir. Vücut kokusuna neden olan, terin içeriğindeki maddelerin bakteriler tarafından parçalanması engellenir. Bu yüzden, cilt bakımı ve temizliğindeki en önemli beklenti koruyucu asit örtüsünün mutlaka devam ettirilmesidir. Bu Çok özel Losyonumuzun Ph değeri cildin doğal değeri ile aynıdır.
 
Allantoinin asıl fonksiyonu, hücre çoğalmasını uyarmak (hüçrelerin yenilenmesi) ve el değmemiş granülasyon dokusunun yeniden yapılanmasını geliştirmektir. İlaç uygulamalarında allantoin, yavaş iyileşen yaralarda ve yanıklarda kullanılır. Kozmetiklerde allantoin, sakinleştirme, temizleme ve iyileştirme aksiyonunu geliştirir bu amaçla tamamlayıcı olarak kullanılır. Buna ek olarak, toksik olmama, tahriş etmeme ve düşük konsantrasyonlarda etkili olmanın avantajına sahiptir. Allantoinin amfoterik karakterinin, ciltte keratolik** aktiviteyi uzatan sabit bir etkisi vardır.
 
** aknelerin (sivilce) tedavisinde keratolik maddeler de kullanılabilir. ayrıca derinin boynuzsu tabakasında yumuşamaya neden olan madde

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hücre Yenileyici Allantoin Masaj & Hydrating Losyon (Yüz & Vücut & El)

  • 35,00TRY