• İntendis Tazeleyici Ozonlu Ayak Bakım ve Masaj Losyonu 300 ML

Tazeleyici Ozonlu Ayak Bakım ve Masaj Losyonu 300 ml

Yorgun Ayakların Vazgeçilmezi olan Bu ürünümüz Ayak bakımınızda da birinci tercihiniz olacağından şüphemiz yok!

Ayak bakımı için ozel olarak seçilmiş bitkisel ekstreler ve ozon sayesinde

Ayaklardaki kötü kokuları gidermek ve mantar çatlak gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olmak için anti bakteriyel Çay ağacı yağı ve ozon kullanılmıştır. ayakları sakinleştirmek ve yeni taze nefes almış bir his için mentol ve lavanta ile desteklenmiştir greyfurt aroması ile zenginleştirilen formülümüz özellikle kuru ayak bakımı için mükemmel seçimdir. yağlı bir his bırakmaz ve masaj uygulamaları reflexoloji uygulamaları için vazgeçilmez kalitededir.

Kozmetik Etkiler
Ozonlu ayak bakım kremi uygulandığında cildin nemi ile birlikte aktif oksijen açığa çıkar ve cilt hücreleri tarafından emilir. Bu durum cilt hücrelerindeki oksijen ihtiyacını giderir. Hücrenin temel yakıtı olan bol oksijen hücre yenilenmesini hızlandırır. Hücre yenilenmesinin hızlanması sağlıklı bir cilt anlamına gelir.
Dermatolojik etkiler
Klinik araştırmalar, cilt yüzeyindeki enfeksiyonlara sebep olan patojenlerin birçoğunun “Anaerob” yani oksijensiz ortamlarda gelişen bakteriler olduğunu ortaya çıkarmıştır. Bu bakteriler ortam oksijence zenginleştiği zaman yaşayamazlar. Ozonlu Ayak bakım kremi cilt ve ayak yüzeyindeki enfeksiyonlara uygulandığında lezyonlardaki oksijen yapılan stokunun artması anaerob bakterilerin ölmesine ve enfeksiyonların düzelmesine sebep olur. Ozon anti bakteriyel ve anti fungal özellikleri ile sivilceden, kapanmayan yaralara kadar geniş bir spektrumda mükemmel sonuçlar ortaya koyar. Aslında ozon tedavisinin temel mantığı olan ortamdaki oksijeni arttırmak, ozonlu yağlarında etki mekanizmasının temelini oluşturmaktadır. Bu yöntem hiçbir yan etkisi olmayan bütünleyici bir tedavi yöntemi olarak yıllardır başarıyla uygulanmaktadır.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

İntendis Tazeleyici Ozonlu Ayak Bakım ve Masaj Losyonu 300 ML

  • Brand: İNTENDIS-LOFT
  • Product Code: Product 15
  • Reward Points: 100
  • Availability: In Stock
  • YTL62.00

  • Price in reward points: 400